Seriály

Zvýšení návštěvnosti a reklama zdarma pro váš web :))

Info


          Michael Scofield (Wentworth Miller) je zoufalým mužem v zoufalé situaci. Jeho bratr - Lincoln Burrows (Dominic Purcell) - byl odsouzen za vraždu a čeká na trest smrti ve Státní věznici Fox River. I přes důkazy proti Lincolnovi je Michael přesvědčený o jeho nevině. Se žádnými dalšími možnostmi a blížící se popravou Lincolna přepadne Michael banku, aby se dostal do vězení vedle svého bratra. Jakmile je uvnitř, dozvíme se, že Michael - stavební inženýr s kompletním plánkem vězení - má vypracovaný plán, jak dostat Lincolna ven a prokázat, že je nevinný.

          Kombinací naděje z filmu „Vykoupení z věznice Shawshank“, kamarádstvím z „Trestné lavice“ a napětím z „Velkého útěku“ slibuje seriál odkrývat další kusy ze záhady každého týdne, jak Michael provádí svůj odvážný plán, jak z vězení nadobro utéct a jak rozřešit spiknutí, které bratra dostalo do vězení.

          Prison Break je produkovaný a napsaný v produkci Paula Scheuringa ("A Man Apart"). Brett Ratner řídí pilotní epizodu a slouží jako výkonný producent vedle Matta Olmsteada, Martyho Adelsteina, Neala H. Moritze a Dawna Parouse.                    

           Ve státě Illinois, kde se seriál natáčí, se dříve nepoužívalo k vykonání trestu smrti elektrické křeslo. Původně se používala metoda smrtící injekce, ale pro větší efekt se smrtící nástroj změnil.

         Již 4 sérié se vrací týden co týden na obrazovky a každou sérii sleduje okolo 6 mil. diváků.

Hlaví děj v sériích:

1 Série - Plánování útěku a následný útěk

2 Série - Snaha očistit jména Lincolna, Michaela a Sáry

3 Série - O tom jak se dostali do vězení Sona a následný útěk

4 Série - Hledání Scylly, jejich klíčů a poté jak se k ní dostat, plus o Michaelových zdravotních problémech ...(nedokončená série)

Hlavní postavy : (...ze 4 série)

Michael Scofield / Wentworth Miller

Lincoln Burrows / Dominic Purcell

LJ Burrows / Marshall Allman

Sara Tancredi / Sarah Wayne Callies

Alexander Mahone / William Fichtner

Fernando Sucre / Amaury Nolasco

Theodore Bagwell / Robert Knepper

Brad Bellick / Wade Williams

Donald Self / Michael Rapaport

Roland Glenn / James Hiroyuki Liao

Wyatt / Cress Williams

Gretchen Morgan / Jodi Lyn O'Keefe

 
RoudyCash.com